DIŞ MEKAN DİJİTAL BASKI

DIŞ MEKAN DİJİTAL BASKI

Dış mekan dijital baskı güneş ışığı ve zorlu hava şartlarına karşı dayanıklılığı ile açıkhava reklamcılığında ilk tercih olmaktadır. Solvent içerikli baskı mürekkebi ve zorlu hava koşullarına dayanabilecek baskı materyalleri (branda afiş,dijital baskı folyosu) ile açıkhavada uzunca süre boyunca bozulmadan kalabilecek, etkileyici ve kalıcı görseller oluşturulabilir.

Genellikle açıkhavada bulunacak olan branda afişlerde, tabela üzerine sıvama folyolarda ve vitrin-cam dekorasyonunda, bina giydirmede, durak reklamlarında, ilan panolarında ve totem tabelalarda dış mekan dijital baskı kullanılmaktadır.

Dış mekan dijital baskının avantajları:

Baskı maliyeti azdır
Hava şartlarına dayanımı yüksektir
Büyük boyutlu baskılara izin verir
Değişik yüzeylere baskı yapılmasına imkan verir

Dış mekan dijital baskı, uygun maliyet ve dayanıklılık avantajlarına karşın çok yüksek baskı çözünürlüklerine ve baskı kalitesine ulaşamamaktadır. Bu nedenle görsel açıdan kaliteli ve yakından izlenecek olan görsellerin baskısında iç mekan dijital baskı tercih edilmelidir.

Tanıtımlar, kongreler, fuar alanları, sergi ve prezantasyonlarda kullanılır. Kurulumu ve toplanması kolay ve iskeleti sağlamdır. X Panel Stand, X Display Stand olarak da adlandırılır. Dış mekan veya iç mekan baskı yapılarak sergilenir.

dis_mekan01

Dış Mekan Dijital Baskı

dis_mekan01

Dış Mekan Dijital Baskı

dis_mekan01

Dış Mekan Dijital Baskı

Copyright 2012 - Tüm hakları saklıdır. Design by batasarim